• Wpisów: 207
  • Średnio co: 10 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 22:39
  • Licznik odwiedzin: 12 129 / 2230 dni
 
ekscentryczny-sledz
 
Ekscentryczny śledź: Chyba w końcu będę miała czas, żeby coś tutaj popisać. Oby. Inaczej zacznę rzucać ciężkimi przedmiotami. Albo znajomymi. Ewentualnie moim facetem.

Ciężko jest mi, bo Łukasz wyszedł kilka godzin temu, a mój pokój nadal nim pachnie. Tak jak pościel. Ja w sumie też jeszcze nim pachnę.

Nie wiem dlaczego, ale seks z nim ostatnio stał się dla mnie największym funem pod słońcem. Żeby nie było - zawsze lubiłam z nim sypiać, ale teraz... Teraz chyba lecę na niego jeszcze bardziej.

Można powiedzieć, że zaczynają mi pękać bariery. Ale tak totalnie na poważnie. Nie walczę już z myślami odnośnie jego - po prostu je przyjmuję i cieszę się z nich jak pojebana. Prawie zupełnie przestałam się go bać. Gdzieś jeszcze tylko jest taka mała myśl, że coś może jebnąć, ale nie przejmuję się nią bardzo. W końcu czarnowidztwo to moje drugie imię.

Rany. Zwykle jestem nie do wytrzymania, gdy targają mną silne emocje. A jak jestem zakochana, to już w ogóle wszystko się jebie. Jak ja z nim. Nieważne. Ślę Wam buziaki!

A gdyby ktoś był zainteresowany... marou-satori.blogspot.com/
tumblr_nxtw2l7Zbx1u2jo47o1_500.jpg


Chciałabym tak wyciągnąć z niego jego duszę i schować ją w swoim sercu, żeby nikt więcej nigdy jej nie skrzywdził. Głupie są te moje senne marzenia.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego