• Wpisów: 207
  • Średnio co: 11 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 22:39
  • Licznik odwiedzin: 12 322 / 2313 dni
 
ekscentryczny-sledz
 
Ekscentryczny śledź: Po pierwsze to dziękuję za mega miłe komentarze i w ogóle. Jesteście super! <3

Sprawa wygląda tak: mój były faktycznie nie może mi zrobić NIC. Dosłownie nie ma jak mnie dotknąć tą całą sytuacją, ale... Wolę mu oddać ten telefon. Serio. Umówiliśmy się, że zapłaci za przesyłkę, ja mu go spakuję do paczkomatu i on go już sobie odbierze.

Aktualnie używałam tego telefonu, ale Łukasz zaoferował, że pożyczy mi swój stary dopóki nie zarobię sobie na nowy. No właśnie! Bo mi się już kończą praktyki, podpiszę umowę o staż i w końcu będę zarabiać. Jakoś sobie dozbieram do nowego telefonu. Szczególnie, że ten już odrobinę zaczyna szwankować... Jednak smartfony żyją krótko.

Wydaje mi się, że to po prostu lepsze wyjście dla moich najbliższych. Ten człowiek jest nie tylko głupi, ale też pokręcony. Nie chcę, żeby wydzwaniał do moich rodziców czy do braci. Oddam mu telefon i po sprawie. Wywalę go ze znajomych gdzie tylko się da i zablokuję możliwość kontaktowania się ze mną.

To nie zmienia faktu, że czuję się oczywiście skrzywdzona. Ale to nieważne. Swoją drogą... Niewiele jest rzeczy, których naprawdę się boję w Łukaszu, ale jego zimna pogarda do mojego byłego jest odrobinę... Przerażająca. Dobrze jest nie mieć w nim wroga.
tumblr_o0r0q9Z5SV1qele20o1_r2_540.jpg

Nie możesz dodać komentarza.